Titles you rated
The Lion KingRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0