Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5