Movies
Ratings
709
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0