Titles you rated
A Love To KillRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 1.5- Loving YouRated ★ 1.5
Ruby RingRated ★ 1.0
TomatoRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
A New LeafRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 2.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.5
SoulRated ★ 0.5
City HallRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0