Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0