Movies
Ratings
21
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5