Movies
Ratings
421
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Beasts of No NationRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0