Movies
Ratings
146
I, RobotRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
The MessengersRated ★ 3.0
AloneRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 3.0
9Rated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 2.0