Titles you rated
Family PlanRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Pingu Season 4Rated ★ 5.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
My Little Television V2Rated ★ 3.5- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 4.0
Wednesday Food TalkRated ★ 3.5
Master in the House Season 1Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 9Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 8Rated ★ 4.0
Pingu Season 2Rated ★ 5.0
Pingu Season 3Rated ★ 5.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 4.5- The Human ConditionRated ★ 3.5
- Inganui Jogeon 2Rated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
SNL Korea Season 7Rated ★ 4.0
SNL Korea Season 6Rated ★ 4.0