Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0