Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ExitRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0