Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Need for SpeedRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The In-LawsRated ★ 4.0