Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 5.0