Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Project A Part IIRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 2.5- The SpyRated ★ 3.0
Take ShelterRated ★ 2.5
Ninja ScrollRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Stake LandRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5