Series
Ratings
59
HeroesRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5