Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
MashleRated ★ 2.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0