Movies
Ratings
1121
28 Days LaterRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
The Hairdresser's HusbandRated ★ 2.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
La CérémonieRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
NakedRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
L'AvventuraRated ★ 4.5