Titles you rated
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0