Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.5
Ticket to ParadiseRated ★ 4.5
One More ChanceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 4.0