Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5