Titles you rated
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5