Movies
Ratings
433
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 5.0