Series
Ratings
44- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5