Movies
Ratings
163
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5