Movies
Ratings
608
AfflictedRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 1.5