Titles you rated
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5