Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0