Movies
Ratings
99
My Sassy GirlRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Killer EliteRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
RansomRated ★ 3.5