Movies
Ratings
61
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
 
The ClassicRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0