Movies
Ratings
18
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5