Titles you rated
Rain ManRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5