Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0