Titles you rated
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0