Series
Ratings
177
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 3.0
Residential ComplexRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
The Expert of Changing JobsRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Stepmother and Daughter's Blues Final 2024 SpecialRated ★ 4.0
- Stepmother and Daughter's Blues 2022 SpecialRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.5