Movies
Ratings
300
NerveRated ★ 3.5
My Tutor Friend 2Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Other WomanRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0