Titles you rated
Man of SteelRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0