Titles you rated
SearchingRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5