Movies
Ratings
121
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0