Movies
Ratings
100
The Hot ChickRated ★ 4.5
Cold MountainRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
EraserRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The God of CookeryRated ★ 2.5
The GameRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5