Movies
Ratings
214
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Beyond SkylineRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Interstellar WarsRated ★ 2.0
Crawl or DieRated ★ 2.0
StrandedRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
2047: Sights of DeathRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0