Series
Ratings
41
Sweet 18Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Sexi Mong Season 1Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0