Movies
Ratings
446
The WailingRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0