Movies
Ratings
198
Blue ValentineRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5
21 GramsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0