Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0