Movies
Ratings
621
Wheels on MealsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0- The Kiss manRated ★ 3.5
Bitch on the BeachRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5