Movies
Ratings
65
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 2.5
TedRated ★ 1.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0