Movies
Ratings
730
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0