Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0