Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5