Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0